Jak działa system Water Fed Pole

Urządzenie typu Water Fed Pole dzięki specjalnym filtrom demineralizuje wodę pobieraną prosto z kranu. Następnie zaawansowana technologicznie membrana poddaje ją naturalnemu procesowi odwróconej osmozy czyli usuwa wszelkie rozpuszczone w niej zanieczyszczenia i minerały. Niewiarygodnie czysta woda gromadzona jest w zbiorniku i stanowi ciecz gotową do użycia w procesie czyszczenia wybranej powierzchni. Prosto ze zbiornika woda podawana jest wężem do ultra lekkiej szczotki teleskopowej o długości pozwalającej umyć zabrudzoną powierzchnie nawet do wysokości VI piętra.

Kij szczotki wykonany jest z włókna węglowego lub innego lekkiego ale równocześnie odpornego na naprężenia materiału. Dzięki temu, iż woda poddana została demineralizacji i filtracji membranowej posiada ona doskonałe właściwości myjące oraz potrafi bez żadnych śladów (smug, zacieków) szybko odparować z wyczyszczonej powierzchni.

Oferowana przez naszą firmę usługa z wykorzystaniem krystalicznie czystej wody gwarantuje zachowanie lśniącej powierzchni nawet dwa razy dłużej niż w przypadku użycia detergentów myjących.